Villa Providencia Jacuzzi 1 Min Plage Le Diamant
| Wi-Fi | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Σπα & Ευεξία Τζακούζι |
| Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Villa Providencia Jacuzzi 1 Min Plage Le Diamant με 3 υπνοδωμάτια απέχει σχεδόν 2 χλμ. από το Μνημείο Anse Caffard και προσκαλεί τους επισκέπτες να χαλαρώσουν στη βεράντα. Αυτή η βίλα μπορεί να φιλοξενήσει έως 8 επισκέπτες, και τους παρέχει την ευκαιρία να χαλαρώσουν στο τζακούζι.
Η βίλα με 2 μπάνια απέχει περίπου 15 λεπτά οδικώς από πολιτιστικούς χώρους, όπως Μουσείο House of Sugar.
Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να χρησιμοποιήσουν στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.
Υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, η οποία προσφέρει ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν ευρωπαϊκή κουζίνα στο La Piscine, που είναι σε απόσταση περίπου 300 μέτρων.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Trigonolithe pierre a 3 Pointes1000 μ.
- Monument Aux Morts1000 μ.
- Νήσος Diamond Rock650 μ.
- Vue sur le Diamant1,8 χλμ.
- Memorial de l'Anse Caffard1,9 χλμ.
- Anse Diamant750 μ.
- St-Thomas Church of Diamant700 μ.
- Espace Museographique Bernard David950 μ.
- Plage de Dizac700 μ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire24 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανιχνευτές καπνού
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Τζακούζι
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το ΔιεθΝές ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire από η Villa Providencia Jacuzzi 1 Min Plage Le Diamant;
Η Villa Providencia Jacuzzi 1 Min Plage Le Diamant απέχει 25 χλμ. από το ΔιεθΝές ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Villa Providencia Jacuzzi 1 Min Plage Le Diamant;
Οι τιμές σε η Villa Providencia Jacuzzi 1 Min Plage Le Diamant κυμαίνονται από 81$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Villa Providencia Jacuzzi 1 Min Plage Le Diamant;
Η Villa Providencia Jacuzzi 1 Min Plage Le Diamant δέχεται μόνο Visa και American Express.